MÖBLER / Bord / Skrivbord 10615391
nr 1061 5391
Skrivbord
Ek, längd: 138 cm, djup: 79 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:32:15
7/10 17:20:34